The Coat
Merhaba! Finallerimin bitmesiyle tatile girmem ve İstanbul'a sonunda kar yağmasına dayanarak bu haftasonuna çok mutlu girdiğimi söyleyebilirim. Karın yağmasıyla herkes gibi bende kendimi hemen dışarı attım. Artık İstanbul'da o kadar az kar görüyoruz ki herkes "Hemen resim çekilmeliyiz!" moduna giriyor. (Örneğin; Ben.) Karlı havalar benim için sıcacık bir yerde oturup; sıcak çikolata ve muhabbet eşliğinde dışarıyı izlemek için var. Böyle bir günde tercih ettiğim kombin ise tam olarak buydu.

Kombinimin en önemli parçası aşık olarak aldığım ceketim; o kadar sıcak tutuyor ki neredeyse üşümüyorum. Kış için diğer olmazsa olmazlarım ise eldiven, bere ve kulaklık üçlüsü. Kışın kulaklarım ve ellerim o kadar üşüyor ki bu üçlü olmadan hiçbir yere gidemiyorum. Hem fazlasıyla önemliler hem de tarzına tarz katıyorlar. Bu yazıyı okurken "Peki o topuklu botlarla karda nasıl yürüdün?" dediğinizi duyar gibiyim. Gerçekten çok rahatlar ve hiç düşmediğime emin olabilirsiniz. Benim bu soğuk havalar için kombinim böyleydi. Sıkı sıkı giyinmeyi ve blogumu takibe almayı unutmayın! Herkese güzel haftasonları!

Hi Everyone! I'm really happy this weekend. There is 2 reasons; First, my exams is over. Second, Istanbul met with snow. (Finally!) Actually I hate winter but I love snowy days!! I choosed this outfit for a snowy day.

I'm in love with my new coat. It's perfect, right? I have 3 favorite things for winter; gloves, beanies and earmuffs. I can't go out without them. These ones keep you warm and show you stylish at the same time. By the way these boots are so comfortable. Don't worry, I didn't fall. Have a nice weekend! Lots of love! x 

Coat: Twist
Top&Skirt: Stradivarius
Booties: Bershka
Gloves: Tally Weijl
Earmuff: Koton


 

5 yorum:

 1. You have lovely hair ! so jealous. Love this outfit :) X

  millie-loves.blogspot.co.uk

  xx

  YanıtlaSil
 2. Hi girl, I love your blog. That's why I nominated you for the Liebster Blog Award. Check out my blog www.sjaakensmaak.com for more details. Xx

  YanıtlaSil
 3. This outfit is super cute and chic! <3

  love always,
  www.loyaltofashion.com

  YanıtlaSil
 4. I've just been looking through your outfit posts and your style is so perfect! Also how amazing is your hair!!
  Rachel Coco

  YanıtlaSil
 5. Cute! Cool jacket :) M&MFASHIONBITES mmfashionbites.blogspot.gr

  YanıtlaSil

The Frappe Girl. Blogger tarafından desteklenmektedir.
 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author