Çantamda Ne Var? / What's In My Bag?


Herkese merhaba! Son zamanlarda sürekli çantamda ne olduğu ve en çok kullandığım makyaj malzemeleri soruluyordu. Aslında bende insanların çantalarında ne olduğunu, ne olmadan dışarı çıkmayacaklarını hep merak etmişimdir. (Özellikle moda ikonları ve bloggerların.) Bende artık benimde bir tane hazırlamam lazım deyip; uzun bekleyişin sonunda 'Çantamda Ne Var?' postunu yayınlamaya hazırladım. Tabii ki favori ürünlerim ve olmazsa olmazlarım değişiklik gösteriyor sürekli ama şu anda sürekli kullandıklarım bunlar. Umarım bu post sorularınıza cevap niteliğinde olur. Sevgilerimle!
Blogumu ve Sosyal Medya hesaplarımı takibe almayı unutmayın! (Linkleri aşağıda!)

Hello guys! I am always wondering what my favorite icons and bloggers can't live without! Lately people have been asking me,'What's in your bag and your make-up bag?'  So I thought I can share with you recently what's in my bags! Lots of love!
Don't forget to follow my blog and my Social Media accounts! (Links in below!)

( Instagram: @gizembulutt, Facebook Page: https://www.facebook.com/thefrappegirl and Twitter: @thefrappegirl Also you can add me on Snapchat for daily shares. My username: @gizembuluut )

Çanta / Bag: Zara
Makyaj Çantası / Toilet Bag: Victoria's Secret

IPhone ve IPad: Çantamın olmazsa olmazı sanırım IPone'um ve IPad'im. Bunlar olmadan dışarı çıkmıyorum! Sosyal Medya hesaplarımı, The Frappe Girl'ü, maillerimi ayrıca gün içinde Türkiye'de ve Dünya'da olup bitenleri sürekli kontrol halinde olduğum için her zaman yanımda olmalılar.

IPhone and IPad: I can't go anywhere without my IPhone and my IPad. I always check my social media accounts, The Frappe Girl and my e-mails. Also I've been reading the news all the time. Thats why they should be always with me!

IPad kabı / IPad case: Victoria's SecretCüzdan ve Anahtarlık: Cüzdandan çok bahsetmeye gerek yok bence. Erkek ya da kadın farketmiyor hiç kimse cüzdanı olmadan dışarı çıkmaz. (Unutmadığı ya da kullanmadığı sürece tabii!) 
Benim anahtarlığım çantamın olmazsa olmazlarından biri. Makyaj çantamı genelde yanımda taşırım ama unuttuğum zaman bu anahtarlık hayat kurtarıcım oluyor. Mascara, eyeliner, aydınlatıcı, ruj, parlatıcı ve lipgloss hepsi bir arada. Teşekkürler H&M!

Wallet and Keychain: I won't tell much about my wallet. I think nobody goes out without wallet. (Of course people can forget their wallets or they don't wanna use it!)
My keychain is too important to me. Cause this is also my make-up kit. Mascara, eyeliner, luminizer, lipstick and lipgloss all in one. Thanks H&M!

Cüzdan / Wallet: Michael Kors
Anahtarlık / Keychain: H&M
Parfüm ve Vücut Spreyi: Bir kadın bence her zaman güzel kokmalıdır, değil mi?
Bu yazın kesinlikle en çok kullanacağım koku Bombshell Summer'dır. Kokladığım anda bana yazı hissettirdi. Kesinlikle almanızı öneririm. Vücut spreyimi zaten uzun zamandır severek kullanıyordum gördüğünüz gibi bitmek üzere. Ürünlerin ikisi de Victoria's Secret'tan.

Parfume and Fragrance Mist:  A woman must always smell good, right? Bombshell Summer will be my favorite parfume for summer. I feel the summer when I smell it. Both products from Victoria's Secret.


Makyaj çantamda sürekli yanımda olan ürünlere günlük makyajımda kullandığım favori ürünlerimi de ekledim. İlk olarak kullandığım Pudra, Allık, Aydınlatıcı ve Bronzer'ı yazacağım. (Bronzer'ı sadece kontür için kullanıyorum.) Aşağıda hepsinin markasını yazdım.

I wanna share my favorite make-up products instead of in my make-up bag. Those are my favorite Powder, Blush, Limuzer and Bronzer. (I use bronzer to contour.) All brands in below.

Pudra / Powder: The Balm Sexy Mama (Anti-Shine, Translucent powder)
Pudra Fırçası / Powder Brush: Real Techniques
Bronzer: The Balm Bahama Mama
Kontür Fırçası / Contour Brush: The Balm
Allık / Blush: Golden Rose (Terracotta Stardust No:101)
Allık Fırçası / Blush Brush: Real Techniques
Aydınlatıcı / Limuzer: The Balm Mary-Lou Manizer aka ''The Luminizer''
Fırça / Brush: NYX (No: B 08)Rimelimi ve kaş kalemimi sürmeden kesinlikle dışarı çıkmam diyenlerdenseniz bendensiniz. İki ürünü de çok seviyorum ve eminim ki bittikten sonra yine aynılarını kullanacağım. Markaları yine aşağıda bulabilirsiniz!

I'm not going anywhere without apply mascara and eyebrow pencil. I am sure that I will use the same products when they are finished.

Rimel / Mascara: Yves Saint Laurent (Mascara Volume Effet Faux Cils Noir Radical)

Kaş Kalemi / Eyebrow Pencil: Yves Saint Laurent

Dipliner: Alix Avien

Kirpik Kıvırıcısı / Lash Curler: Victoria's SecretSon olarak favori rujlarım da bunlar. Fotoğraflarımın çoğunda bu 3 ruju kullanıyorum. Markaları aşağıda.

Those are my favorite lipsticks. I am using them most of the time. All brands in below.

Ruj (Soldaki) / Lipstick (Left): Mac Pink Nouve

Ruj (Ortadaki) / Lipstick ( Middle): Sephora Rouge Infusion No:06

Ruj (Sağdaki) / Lipstick (Right): L'oreal Collection Privee By Eva (Eva's Nude)

1 yorum:

  1. Yazınızı çok beğendim ve size bir soru sormak istiyorum da ben blogger hesabımı yeni açtım ve 14 yaşıma girdim sizce ilk yazım ne olmaılıdır cevaplarsanız çoook sevinirim Saygılarla 😚

    YanıtlaSil

The Frappe Girl. Blogger tarafından desteklenmektedir.
 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author